Ga naar inhoud

Zondag 2/10 AutoMinded Meeting 1


Aanbevolen berichten

Geplaatst: (aangepast)
Aanwezig

  • Sega (James)

  • Dragon (1M Coupe)

  • janvkn (M3 GT)

  • Glenn (nog te bepalen)

  • J3nkins (Opel Zafira ) - niet zeker, maar doe mijn best er te geraken

  • Lotuzzz

  • Thebiemerke (BMW) + vriendin (MINI)

  • Tommie (Mégane CC)

  • Jochen

  • Pablo (audi a4 avant)

  • Asserti (M42)

  • Phil (4-wieler)

  • walter (Saab 9-3 of 900)

  • fonny (E36 M3 of E39 M5)

  • Cousie (E92 335i)

  • iRicky (MINI Cooper S of BMW 1)

  • RRD (Zeuven)

  • Rabbit (Clio 200 Cup)

  • DRIVER-W(Audi A4)

  • BlackFox (brommobiel of dieselboot)

  • Wouterr (E30 M3 of 1M)

  • M3 E46 SMGII (118d)

  • tato (118d)

  • Denniske (MX5 of Kia zaad)

  • mrwhite (clio rs200)

Aanwezig onder voorbehoud

  • Yoda (Ovlov 50V) 60% kans
  • Wouter (Ovlov 60V) Indien ik al genoeg hersteld ben tegen dan.
  • ///NFSThunder (BMW)
  • Ritsuke (Saab 9-3) (Normaal familiefeest maar ik ga er wel onderuit geraken)
  • Ugeken (Ovlov 70V R)
  • Stephane & Ann (Alfa 147 TI - wss nog met schade)
  • STA911 (Audi A3)
  • Parsifal (Trabant 601)
  • VRX (Type R)
  • caoimhin
  • Dave (V40 T4)
  • Yucei (Izzy (A3))
  • Driesb (Alfa 159 SW Ti)
  • Carlito (Clio Williams - vanaf 14u ofzo)
  • Fiddy (190E 2.3-16)
  • Davidk (Honda Civic 1.5 of Nissan 200SX)
  • gl3nn (Dolf II 1.9 TDI)
  • Kefkie ( ibiza)

Op vraag van rabbit aanwezig! :)

Kga eerst ook nog een bezoekje brengen aan de BMW garage.

Ik denk er net na de middag te zijn.

Ik hoop dat je er nog bent als ik toekom. zal waarschijnlijk pas rond 14u30 - 15u zijn :( ALs ik er al geraak. Nu aangezien je toch in Hamme woont is het niet zo'n grote toer ^^

aangepast door Rabbit
Geplaatst:
Hmm,misschien eerst eens met de Williams tot daar bollen dan...

Wil zeker eens een ritje in deze.

Je moet dan maar eens met de mijne rijden :)

Geplaatst:
Aight, i'm in! Auto nog te bepalen (hart vs. verstand)

Vertrekken hier in Northern-Limburg rond 9u, om dan een tussenstopje te maken bij Jorssen (speciaal voor Sega! :)) en dan door te rijden naar St-Niklaas (ETA 11u of iets later)

tot morgen! ;)

Believe me... Je gaat er geen spijt van hebben. ;)

Uiteindelijk kom ik morgen met Bianca... Gio is immers gaan lopen met mijn vervangwagen. Het is een 316d... Dus zo erg is dat nu ook weer niet. :D

Tot morgen schatjes! :D

Geplaatst:
Jep tis daar dat ik moet gaan helpen. Hebben ook een clio v6 staan waar mee gereden wordt. Ding klinkt wel :shock:

Tot morgen dan :)

Denk niet dat ik nog tot sint niklaas ga bollen

Geplaatst:

Daaaaaamn tis vroeg :(

Tot strax mannen!

Geplaatst:
Daaaaaamn tis vroeg :(

Tot strax mannen!

Inderdaad, over een kwartiertje afgesproken met Denniske. Dan eerst naar Jorssen en daarna zakken we af naar Sint-Niklaas.

Geplaatst:

Ik geraak er niet guys ! No car available.

Volgende keer hopelijk.

Geplaatst:

Zal voor mij ook voor de volgende keer zijn.. had er wel graag bij geweest, toch veel plezier daar en hopelijk wat foto's ;)

Geplaatst:

Den deze zit op't werk tot 13u en heeft en daarna door voor een kartwedstrijd!

't Is te hopen dat de volgende meet mij wel uitkomt. Ik wil jullie allemaal terug zien! :inlove:

Geplaatst:

Deze kan er ook niet bijzijn, volgende meet moet zeker lukken !

Geplaatst:

Ik geraak er ook ni,mijn vrouw haar tante is deze nacht overleden. Maar de volgende gaan we proberen erbij te zijn

hint:misschien is ergens in vl-brabant:$

Geplaatst:

Twas gezellig :grin:

Geplaatst:

Niet daar geraakt. Spijtig. :( Tweekend was veel te druk. Hopelijk volgende meeting wel...

Geplaatst:

Net thuis.

't Was gezellig en plezant om terug nieuwe mensen te leren kennen.

Op naar de volgende (incl. stoelkes :))

Geplaatst:

Maar heel even geweest, daarna doorgegaan naar AVB Asian Nationals, maar het was wel heel nice!

Na AVB zijn we naar het draakske gereden en komen we eigenlijk exact gelijk aan met de hele Limburg crew alsook "Bompa", mooie timing!

Het was een héél geslaagde zondag!

Geplaatst:

Was een heel geslaagde meet! Fijn om oude bekenden nog eens te spreken :-) Jammer dat ik niet langer kon blijven, maar ach... Ik had niet te klagen met de auto's die ik daarna mocht fotograferen. :D

Geplaatst:

:lol:

Ik kom daar toe, HOOOOOR vrx toekomen, ZIE een V40 toekomen die me niet onbekend leek. Potverdekke, die mannen komen ook net toe, wat een toeval. Maar aangezien ik jullie niet echt kende van gezicht, jullie niet zien binnenkomen in 't Draakske. Tot ineens "autominded" viel in jullie gesprek. "Aha, dag collega's" :D

En wat een warm onthaal van onze Sega :inlove:

Je hebt me gecharmeerd, kerel. Mocht er geen toog tussen ons gestaan hebben, je kreeg een knuffel.

Welbedankt aan Sega voor 't drankje voor m'n bende, en m'n vrouw zei "awel, wij hebben bij frituur Twiety bijna de beste frieten van W-Vl, maar deze hier zijn zelfs beter. En die saus is heel erg lekker!" (drakensaus).

M'n kinderen vonden het wel jammer dat we die berg frieten niet opkregen (kwamen net van een receptie met heel de namiddag hapjes, en dan nog).

Efkes gebabbeld met enkele forummers, 'k ben blij dat ik BlackFox eens in 't echt gezien heb, een wat kunnen praten heb met Sega, tussen het drukke bakken door, en in 't vertrekken nog Nemo en Izzy gedag gezegd. Izzy, sorry dat ik je niet meer herkende hoor.

En aan alle andere forummers binnen: ik weet echt niet wie ik allemaal gezien heb :)

Geplaatst:

Zalige meeting! Alleen voelde ik me niet echt optimaal op zijn zachtst gezegd :lol:

Wel zalig open kunnen rijden :inlove:

En inderdaad eindelijk Nikske ontmoet! Volgende keer moet ik wel wat minder alcohol en meer slaap hebben :D

Geplaatst:

jullie zagen er wel nog deftig uit hoor :)

'k Heb je 1-AMG-MG nog zien staan trouwens, stond een paar auto's naast de mijne.

Wie stond er naast jou, waarmee ik nog gepraat heb? Vergeef het me, 'k heb geen geheugen voor namen en gezichten :oops:

Geplaatst:

Fijne meeting! Wel nogal gehaast naar daar gereden, met waarschijnlijk een flitsboete tot gevolg. Achteraf nog heel wat forummers bij 't Draakske tegengekomen, waaronder inderdaad bompa. Jouw zoontje lijkt sprekend op jou, je dochters lijken dan weer op je moeder!

Ahja, want een meisje met een snor is geen zicht, aldus gl3nn :D

Voor de rest: ja, minder alcohol, meer slaap. Ik stem voor!

Geplaatst:
Wie stond er naast jou, waarmee ik nog gepraat heb? Vergeef het me, 'k heb geen geheugen voor namen en gezichten :oops:

Geen idee, rick, kenny, glenn of tato? (echte naam weer vergeten :oops: )

Geplaatst:

Weer een hele leuke dag gehad! Bij aankomst eindelijk weer eens een dikke knuffel van Sega gehad :). Tijdens de meeting gezellig kunnen bijpraten met bekende en voor mij nog onbekende forummers. Het was echt gezellig, ongedwongen en ook nog eens goed weer. Wat wil je nog meer? Misschien een beetje meer slaap en wat minder alcohol de avond voordien zoals Driver-W al even aanhaalde.

Special thanks to Rabbit voor het rijden in de Clio RS. Die kar heeft mij echt in positieve zin verrast. Heerlijke wegligging, dito stuurgedrag en bak! Ook de looks mogen er zijn en hoeven niet onder te doen voor een MCS. Thanks!

Na de meeting naar mijn favoriete frituur, t Draakske geweest:up:. Het hele land zal het weten; de frieten zijn hier het beste :inlove: Ook hier weer even met wat forummers kunnen praten. Nikske, aangenaam kennis te maken :D Als klap op de vuurpijl ook Nemo weer eens gezien!

Het was in 1 woord zalig!

Geplaatst:

Ahja, want een meisje met een snor is geen zicht, aldus gl3nn :D

Ik hoor het hem al zeggen:lolz:

Geplaatst:
Ik hoor het hem al zeggen:lolz:

Waar was jij trouwens?

Geplaatst:
Fijne meeting! Wel nogal gehaast naar daar gereden, met waarschijnlijk een flitsboete tot gevolg. Achteraf nog heel wat forummers bij 't Draakske tegengekomen, waaronder inderdaad bompa. Jouw zoontje lijkt sprekend op jou, je dochters lijken dan weer op je moeder!

Ahja, want een meisje met een snor is geen zicht, aldus gl3nn :D

Voor de rest: ja, minder alcohol, meer slaap. Ik stem voor!

verdorie ja, jij was het! Het was allemaal nogal verwarrend en snel.... had ik het geweten dat jij het was, 'k kon m'n kinderen zeggen dat jij de vorige eigenaar van de go-car was.

'k Heb echt geen geheugen voor gezichten, sorry.

en je bedoelt m'n vrouw ipv m'n moeder hoop ik :D

Nikske, aangenaam kennis te maken :D

idem!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Algemene Voorwaarden Gebruiksvoorwaarden | Privacybeleid