Ga naar inhoud

FIAT 500 facelift


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Fiat heeft tijdelijk de orderboeken van de 500 gesloten. De fabrikant wil op deze manier de voorraadmodellen wegwerken en zich voorbereiden op de komst van de gelifte 500, die op 4 juni wordt gepresenteerd. De levering start in september. In dezelfde maand beleeft de Fiat zijn publieksdebuut op de IAA van Frankfurt. Van de 500 zijn sinds de introductie, nu 8 jaar geleden, afgerond 1,5 miljoen exemplaren verkocht. Daarmee is de moderne interpretatie van de legendarische 500 uit 1957 zelf een icoon geworden

 

In heel Nederland kunnen dealers voorlopig geen nieuwe 500’s bestellen. De ordersystemen zijn gesloten. Naar verwachting blijven de orderboeken ongeveer 2 maanden dicht. Met het oog op de vakanties, waar de verkoop altijd in een dip terechtkomt, en de behoorlijke voorraad heeft de fabriek in Polen besloten om de orderboeken tijdelijk op slot te gooien. De fabriek kan zich op deze manier ook voorbereiden op de komst van de vernieuwde 500. De kleine Italiaan ging in de eerste 4 maanden van dit jaar 1.739 keer over de toonbank, hetgeen een afzetdaling van ruim 20 procent betekent ten opzichte van dezelfde periode van 2014.

 

Fiat geeft de 500 gewijzigde bumpers, andere lichtunits, een gemoderniseerd dashboard, hoogwaardigere bekledingssoorten, andere lakkleuren een bijdetijds U-Connectmultimediasysteem (dat ook de radio vervangt). Grote cosmetische wijzigingen zijn niet nodig omdat de populairste stadsauto van Italië er nog steeds fris en fruitig uit ziet. Fiat ziet daarom af van het wijzigen van plaatwerkdelen. Binnenin zien we nieuwe centrale ventilatieroosters en het multifunctionele, extra veel grip biedende stuurwiel van de 500X. Het opbergvak in het dashboard krijgt nu eindelijk een klep.

 

Grote motorische wijzigingen zijn niet gepland. Wel zal de Fiat 500 voortaan voldoen aan de Euro6 emissienorm. Belangrijkste krachtbronnen zijn de TwinAir 2 cilinder benzinemotor (maximaal 105 pk sterk) en de 1.3 MultiJet dieselunit. Voor de Abarth versie plant Fiat grotere wijzigingen aan de aandrijflijn. Bovendien krijgt deze uitvoering een bumper met extra koellucht openingen en zwarte kunststof inzetstukken.

 

500FaceliftSeptemberA.gif

 

500FaceliftSeptemberA2.gif

 

500FaceliftSeptemberA3.gif

 

500FaceliftSeptemberA4.gif

 

 

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:

ja, tuscani koopt hem ook nog es iets :D

  • Vind ik leuk 7
Geplaatst:

Ik had het hem nochtans gezegd :D

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:

Ik vind dat in die tekst een paar keer te weinig wordt gezegd dat de ordersystemen gesloten worden en de orderboeken dicht blijven!

 

Ook tof dat de ongetwijfeld kaas vretende en klompen dragende auteur het woord "plaatwerkdelen" in de mond (pen) neemt.

(Hopelijk zien ze dat niet in socialistische steden zoals b.v. Gent, of bedrijven uit de metaalsector mogen hun eigen voorraad afgeven en via Cambio grondstoffen sharen! :fp: )

Geplaatst:

Nee, best toffe dag. Zowaar een productieve focusgroep gehad over 't uitpuren van onze RPR en over de visie inzake leidinggeven met een bakfietstrien of drie! (en nog een dubbel dozijn andere collega's)

Geplaatst:

Efkes wachten op @@tuscani zijn topic om te vergelijken met het OUDE model :D

Geplaatst:

Nee, best toffe dag. Zowaar een productieve focusgroep gehad over 't uitpuren van onze RPR en over de visie inzake leidinggeven met een bakfietstrien of drie! (en nog een dubbel dozijn andere collega's)

 

Zou je niet beginnen met banden lek te steken van bakfietsen? Zo heerlijk treffend.

Geplaatst:

Neuh. Ik heb daar geen last van.

  • Ze parkeren hun LFR (Lastfahrrad) niet in de normale rekken voor PFR (Personenfahrräder).
  • Ze rijden daar traag mee en zijn makkelijk in te halen.
  • Ze rijden daarmee in plaats van met de auto, wat de weg minder doet opstroppen voor mijzelf (met de fiets OF met de auto).
  • Ze stoten geen uitlaatgassen uit, wat binnen de Kyoto-norm wat meer ruimte laat voor mezelf om kilometers te malen met de auto.

:D

Geplaatst:

als ik naar de foto van diene abarth kijk en dan naar de mijne. heb ik hoegenaamd geen spijt.

ging trouwens ook nooit nieuw gekocht hebben.

 

 

:closed:

:D

Geplaatst:

Groot gelijk. Vet spel dat ge gekocht hebt.

Geplaatst:

Groot gelijk. Vet spel dat ge gekocht hebt.

moest mijn verzekering in orde geraken ik zou er kunnen van genieten. maar blijkbaar werken ze maar als ze goesting hebben. morgenvroeg hang ik weer aan de telefoon. wil mijn platen nog eind deze week hebben verdekke. :D

kan ik wat fotootjes nemen :inlove:

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:

Zoveel verschil is er precies niet tussen FL en PFL...

Geplaatst:

moest mijn verzekering in orde geraken ik zou er kunnen van genieten. maar blijkbaar werken ze maar als ze goesting hebben. morgenvroeg hang ik weer aan de telefoon. wil mijn platen nog eind deze week hebben verdekke. :D

kan ik wat fotootjes nemen :inlove:

 

En het daarbijhorende topic opstarten!

  • 1 jaar later...
Geplaatst:

In een donkere kleur vallen die achterlichten nog mee. Maar in een lichte kleur trekt dat spijtig genoeg op niet veel met dat stuk in koetswerkkleur. 

Geplaatst:

Superknappe uitvoering, die Riva :inlove:

  • 2 weken later...
Geplaatst:
Op 4-7-2016 om 17:45 zei gTa:

Superknappe uitvoering, die Riva :inlove:

En goedkoop! 18750€ en ze doen er nog een fikse korting af :o

Geplaatst:

geef mij toch nog maar liever de abarth maserati edition.

8083138888_ba4b4228e1_b.jpgabarth-500c-695-edizione-maserati-full-0

 

 

Geplaatst:

Die nieuwe achterlichtjes zijn wel een serieuze opfrisser, 't werd nodig vond ik. Moest er eerst wat aan wennen, maar vind 't ondertussen knap, in alle soorten tinten.

  • Vind ik leuk 1

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Algemene Voorwaarden Gebruiksvoorwaarden | Privacybeleid