Ga naar inhoud

Porsche lovers


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik weet nooit goed wat ik moet vinden van de targa. Ik vind het een beetje vlees noch vis tussen de coupé en de cabrio.

Geplaatst:

Ik vind 'm mooi om naar te kijken, dat zeker.

Deze viel me op door z'n zwarte GTS-details. De niet-alukleurige 'hoepel' vind ik, samen met de rest van de zwarte details, echt vet. Allez, op deze foto toch.

Op skivakantie met een Hollander gebabbeld die richting Azur aan 't bollen was met z'n full Porsche Exclusive (int/ext) 991/1 targa 4 GTS. Ouder heerschap. Wou eigenlijk een cabrio voor 't zuiden, maar liet zich overhalen om een targa te kopen. Zou het niet meer opnieuw doen. "Mossel noch vis": verlies van comfort van de coupé zonder de winst van de volle open air feeling van de cabrio. Ik vroeg hem naar die resonanties waar de targa soms van wordt verweten maar daar had hij niets slechts over te zeggen.

Geplaatst:
Just now, gTa said:

"Mossel noch vis": verlies van comfort van de coupé zonder de winst van de volle open air feeling van de cabrio. 

Dat is dus ook mijn gedacht. Plus dat overengineered dak.

Geplaatst:

Dat iets overengineered is, daar heb je (als het werkt) toch geen last van? Ik vind het alvast een prachtig stukje techniek. Alleen al de "achterruit" op zich is een kunstwerk om naar te kijken.

Geplaatst:

Mja, ik vind het er wat over. Maak er een "echte" targa van, met een dak dat je er gewoon afneemt en in de koffer kan stoppen. Maarja je zal je vers gemanicuurde nagels maar eens vuil maken als je dat wil doen natuurlijk :P 

Geplaatst:

Ik denk dat er maar weinigen zoiets zouden willen, idd.

Plus, met huidige veiligheidsvoorschriften en comfortwensen en kwaliteitseisen ... hoe fucking veel zou zo'n dak dan wegen? Je zou 't bovendien al in 2 delen moeten maken om het nog deftig weggestopt te krijgen in de koffer vooraan. Tenzij Porsche zich verlaagt en een voddebelleke maakt met wat tentstokjes, zoals het dak van de Murcie roadster. :D Don't think so. :D 

Lijkt me gewoon niet meer doenbaar, in deze tijden waarin een "stoffen kapke" van een cabrio uit minstens 3 en soms zelfs 5 lagen high-tech fabrics bestaat. Ja,  toch wel, héél weinig exemplaren van een speciaal ding, zoals de Spyders (987 en 981). Daar valt zoiets nog te verpatsen. :D 

Geplaatst:
2 minutes ago, gTa said:

... hoe fucking veel zou zo'n dak dan wegen?

Ze doen het bij Corvette toch nog altijd?

Geplaatst:

Ja maar daar is dat een "karakter & authenticiteit & consequent zijn & hand/home made yummieness" pluspunt als dat flappert, trilt en/of uit elkaar knalt aan 314 km/u. De stuurse maatpakken in Stuttgart zijn daar 'weniger amüsiert' mee vrees ik. :D 

Maar je hebt gelijk: het moet zeker mogelijk zijn. Porsche kennende zullen ze goed genoeg onderzocht hebben wat hun klanten écht willen. Blijkbaar geen eenvoudige klassieke targa maar veel liever een complexe, show-off, state of the art targa.

Geplaatst:
42 minutes ago, gTa said:

Porsche kennende zullen ze goed genoeg onderzocht hebben wat hun klanten écht willen. 

Dit is ook waarom de 981 Spyder een volwaardig, waterdicht, dak heeft gekregen, ondanks de esthetische nadelen (het zij-aanzicht van de auto met dak open een gesloten ruiten bv).

Geplaatst:
1 uur geleden zei gTa:

Tenzij Porsche zich verlaagt en een voddebelleke maakt met wat tentstokjes, zoals het dak van de Murcie roadster. :D Don't think so. :D 

 

porsche-boxster-spyder-3.jpg

:P

Net niet zo erg als wat Lambo heeft verzonnen maar dacht dat er toch wat commentaar kwam van klanten. 

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:
Absuuuuurd lekker, dit. :inlove: 

17951658_853267054812262_6333566519690692395_n.jpg?oh=04e312fb479b8bda58910548d3cb5078%2526oe=5989627D

[mention=9]toere[/mention]

Ik zie geen foto

 

 

 

 

 

Geplaatst:
1 uur geleden zei toere:

Ik zie geen foto

 

 

 

 

 

innige deelneming

het was een rooie targa aan 90k€

:ninja:

  • Vind ik leuk 2
Geplaatst:
innige deelneming
het was een rooie targa aan 90k€
:ninja:

90k?

Valt nog mee van prijs
  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:
5 minuten geleden zei toere:


90k?

Valt nog mee van prijs

179.000 euro

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:

90k?

Valt nog mee van prijs

Keep on dreaming ;-)
Zllé, kerp on uijtbiening
  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:
Op 13-4-2017 om 12:11 zei 3000:

De enige reden voor de downsizing was het zogezegde beter verbruik, waarvan we dus weten dat het tegenvalt. Behalve op de rolling road uitstoottest, voor de goeie CO2-getalletjes... :roll:

 

Op 13-4-2017 om 12:26 zei fcapri:

dat zijn tegenstrijdigheden. verbruik en CO2 zijn quasi rechtstreeks gelinkt aan elkaar (tenzij je een slechte motor hebt die CO produceerd).
1 liter diesel = 2.4kg CO2. 5liter diesel verbruik op 100km komt op 12kg CO2/100km of 120gr/km

als het verbruik beter is, dan is de CO2 uitstoot dat ook. of een kleinere motor echt minder verbruikt geloof ik toch niet echt. een kleine motor moet veel harder werken als er wat vermogen gevraagd wordt, en dat vermogen komt altijd uit de brandstof. of een kleine motor of een grote motor een massa van 2ton 500meter moet verplaatsen en daarbij 70km/h halen, dan gaan ze in principe evenveel brandstof nodig gehad hebben. echter moet de kleine motor alles eruit persen (met dan ook een slechter rendement) terwijl die grote motor dat op zijn gemakske doet.

20jaar geleden goochelde de fabrikant met lage verbruikscijfers. nu goochelen ze met lage CO2 waardes, maar eigenlijk zeggen ze al 20jaar dezelfde zever. op papier presteren ze xxx, in praktijk blijkt het yyy te zijn

Inderdaad, dat weet ik. Waar ben ik tegenstrijdig? Feit is dat ze van 6 naar 4 cylinders gegaan zijn maar dat die even slecht zijn qua verbruik maar met slechter geluid en minder karakter

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:

Eerste 718 gehoord... neen dank je, als daily: graag maar dan basic spec zonder sportuitlaat met Burmester
R8V10 klinkt wel yummie

Geplaatst:
Op 17-4-2017 om 22:33 zei Polygoon:

DaZpKlrBVhiY9QPFMwwvpy5PaLJaBPudRJNsohtgA08.jpg

Tof, ware het niet dat die velgen wel wat klein ogen. M.i. verdraagt de vormgeving van de 991 zeer makkelijk 23" of zelfs 24". Dit is, wat, 21" maar? Dat kan toch niet gezond zijn, zie hoe dicht die remklauwen bij de binnenkant van het velgbed komen!

:D:fp: 

  • Vind ik leuk 3

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Algemene Voorwaarden Gebruiksvoorwaarden | Privacybeleid