Ga naar inhoud

ALPINA Lovers


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Machtig mooi die tanzaniet Alpina!!!

 

Interieur vind ik ook goed, maar niet de beste combinatie eerlijk gezegd. Ik heb ook getwijfeld om dat cohiba te pakken op mijn m3, maar ik ben toch blij dat ik voor amaro ben gegaan. Het is iets jonger en frisser naar mijn mening...

Geplaatst:

kleurtje bij de uwe is idd passender.

Geplaatst:

Bijna hun klasse gewonnen met veruit de oudste auto uit het peloton... Sterk!

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:

Maroefenplaat :inlove:

 

Is sinds de oldtimerhype eerder een statussymbool denk ik.

Geplaatst:

Pajero

Spanish slang word meaning 'He who fiddles with himself for sexual gratification'.

Unknowingly used by a major automobile manufacturer who took the more academic translation of the word to mean 'Straw Dealer'

Geplaatst:

Gisteren op de oldtimerbeurs in Maastricht.

4d23fecafa0e89ef78d55df0f8a7c489.jpg

58be19ed52c1152ab7ecac019a1d18dc.jpg

Geplaatst:

Dat kost een e30 Alpina tegenwoordig, spijtig genoeg.

Geplaatst:

Alpina 7, G11 (hoe raar blijft dat toch, geen E-nummers meer :( )

  • 1 maand later...
Geplaatst:

Geen idee meer. Ik zou denken van niet, op basis van de foto's.

Ik gok op het gewone BMW Individual nappaleder is, ik denk kleur 'caramel'.

Geplaatst:

Lekrn me op het eerste zicht idd geen gewolkte vlekken in te zitten, maar op sommige vlakken (kopsteun, rechts bovenaan zetel) leek het vaag wel zo.

Qua tint zit het alleszins wel dicht bij dat cognac!

Geplaatst:

Lekrn me op het eerste zicht idd geen gewolkte vlekken in te zitten, maar op sommige vlakken (kopsteun, rechts bovenaan zetel) leek het vaag wel zo.

Qua tint zit het alleszins wel dicht bij dat cognac!

Aan de "kleurverdeling" bovenop 't dashboard te zien is dat BMW Individual, geen Alpina Lavalina II. Individual full leder interieurs bij dat model hadden boven de interieurlijst ook nog gekleurd leder, enkel het bovenste "horizontale" deel was donker gekleurd (met de naad op de rand, zeg maar). Heb dat zo nog niet gezien bij Lavalina.

Geplaatst:

Staat sowieso wel massief en 'dik', maar deze en de voorganger is het nooit geweest voor mij, de e38 deed me het meest als '7. Hopelijk gaat dat bij de nieuwe beter lopen, maar ik vermoed van wel!

Geplaatst:

Die B7 van hierboven is wel af, damn. Enkel liever pianolak vanbinnen.

 

 

Hopelijk gaat dat bij de nieuwe beter lopen, maar ik vermoed van wel!

 

Velgen zijn 2 maten te klein om dik te zijn.

 

maxresdefault.jpg

Geplaatst:

Mij niet. :oops:  Ik vind de nieuwe '7 best dik maar wat ik al gezien heb van de Alpina-variant kan me echt niet bekoren. :oops:

Edit: Phil steekt voor. Ik volg 'm wat z'n opmerking over de velgen van de nieuwe B7 betreft. Zijn me te klein.

Wat me vooral doet twijfelen is dat BMW zelf met een V12 komt met even veel paarden. Ik zou precies liever een (non-M) 760i hebben. :oops:

 

De vorige '7 (F01) gaat in de loop der jaren steeds geliefder worden, vermoed ik. 't Is geen instant love ketel, it's got issues. Niet zelden zijn dat de karren die interessant ouder worden.

't Model daarvoor, mjah, da's wel héél speciaal, om goed oud te worden. :D De B7 daarvan vind ik wel OK doorgaans, die single sided uitlaat van kanonformaat is wel astronomisch dik. :inlove:

De E38 was uiteraard het summum, in elke versie, ook van Alpina. En daar waren ze nog met V12. Doe mij maar een korte V12 met contourzetels, mag een gewone 750i zijn, B12 is ook goed, zelfs een 5.7. :D

De E32 wordt cooler en cooler, vind ik. En de Alpina's daarvan zijn echt dik.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Algemene Voorwaarden Gebruiksvoorwaarden | Privacybeleid