Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

warmtebeelden zijn vet. :D

Geplaatst:

Raikonnen :inlove:

Geplaatst:

Mmmmm...

Geplaatst:

Leuke race, nog! Tof om ze eens op dat circuit te zien rijden. Ik ben die Tilke-circuits zo beu als kouwe pap.

Cheer for Williams!

Geplaatst:

Je hebt 'm weer op versnelde weergave bekeken? Met het circuit ben ik akkoord, voor de rest te veel gespaar van banden en brandstof. Laatste ronde was ook ok :D

Geplaatst:

Hmm, nu ik eraan denk ... tijdens de race hebben we plannen uitgetekend en meubelstukken en dressing-oplossingen bedacht en uitgetekend. Maybe that did something.  :D

Geplaatst:

Lang geleden dat ik nog eens een volledige race heb gezien, denk niet dat ik het snel nog eens ga doen. Hier was toch echt niks aan te zien?

Geen drama, geen lawaai, alles clean en overdonderend saai.

Geplaatst:

Ik heb ook voor het eerst dit jaar een race niet uitgekeken. :(

Geplaatst:



Grappig dat ze de auto van vorig jaar gebruiken om het geheel toch een F1-gevoel te geven.
Geplaatst:

Zo vader zo zoon.

 

16jaar, eerste seizoen autosport en na een paar moeizame races (wel 1 zege) en inmiddels een grote achterstand op de leider in het kampioenschap  is hij precies op stoom gekomen. 3 races per week, dit weekend op Spa. 3 keer de zege. Chapeau!

 

http://www.verstappen.nl/?locatie=bericht&id=8525

 

Voor diegenen die er niet mee bekend zijn, Max Verstappen is dus half Belgisch half Nederlands :)

Geplaatst:

Zou die zijn toekomstige ook van de baan gaan rammen?

 

Of wat supporters langs een kartbaan.

 

Jos is een aggressief bazeke.

Geplaatst:

Vermoedelijk wel ja... in ieder geval al dezelfde genen

Geplaatst:

Al een geluk zit er nog Kumpen bloed in  :)

Geplaatst:

FIA maakt reglementswijzigingen voor 2015 bekend

26-06-2014 | Door: Daan de Geus | Foto: Racepictures
FIA.jpg.630x420_q85.jpg
De internationale autosportfederatie FIA heeft een aantal reglementswijzigingen doorgevoerd voor 2015, waaronder staande herstarts, minder testdagen en een aantal (technische) beperkingen.

De World Motor Sport Council van de FIA kwam donderdag bijeen en heeft besloten met ingang van 2015 onder meer staande herstarts te introduceren, wat betekent dat er - zodra een safety car-fase erop zit - vanaf de grid herstart wordt, in plaats van rollend.

De FIA heeft verder, zoals eerder al aangekondigd, het technische reglement aangepast om ervoor te zorgen dat de lelijke neuzen van de afgelopen jaren er met ingang van 2015 (hopelijk) weer beter uit gaan zien.

Andere eerder uitgelekte wijzigingen, zoals het reduceren van het aantal tussentijdse testdagen van vier naar twee, een langere 'nachtklok' tijdens raceweekends en het ingaan van Parc Fermé regels na VT3 in plaats van bij het begin van de kwalificatie, zijn tevens geratificeerd.

Daarnaast worden alle testsessies tijdens het voorseizoen voortaan in Europa gehouden en zal er niet meer naar warmere oorden worden uitgeweken zoals dit jaar het geval was, om zo kosten te besparen.

Andere kostenbesparende maatregelen zijn het reduceren van het aantal windtunnel-uren en het enigszins aan banden leggen van het gebruik van CFD om de auto verder te ontwikkelen. Tevens mag elk team nu elk jaar maar in één windtunnel werken en niet in meerdere.

Een andere restrictie is dat elke coureur met ingang van 2015 - zolang de racekalender niet meer dan twintig Grands Prix telt - nog maar vier motoren per seizoen mag gebruiken, in plaats van de huidige vijf. Het verbod op bandenwarmers is daarentegen geschrapt.

Geplaatst:

Staande herstarts :fp: En dan maar 4 moteurs... Goeie combo!!

  • 2 weken later...
Geplaatst:

Bottas, Massa, Alonso en Raikkonen out bij Q1. :fp:

Geplaatst:

It's slippery: de arrogantie van Hamilton loont. 6de plaats! BAM!

Geplaatst:

Sorry, nog iets vergeten  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:  :lolz:

Geplaatst:

Ik heb niet meer gevolgd, wat is er gebeurd met Hamilton?

Geplaatst:

Circuit was op het einde in de laatste sector razendsnel aan het opdrogen, Hamilton brak zijn ronde af omdat ie dacht dat het genoeg was. Van 1 naar 6  :lolz:

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:

Was nogal stil tijdens het interview met de BBC.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Algemene Voorwaarden Gebruiksvoorwaarden | Privacybeleid