Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

I said it before...

Dat gaat hem zwaar parten spelen, er staat teveel talent in de stal te trappelen.

Geplaatst:

Kans is groot dat VER morgen opnieuw zijn kar plooit.

Helemaal van achteraan een weg naar voor proberen vinden.

Ik gok dat hij op een Haas knalt.

Geplaatst:
15 minuten geleden, TCT zei:

Dat gaat hem zwaar parten spelen, er staat teveel talent in de stal te trappelen.

vrees er ook voor. alleen als alonso verhuisd of stopt, zie ik vandoorne zijn zitje bij mclaren behouden. ik vind 'm ook zo braaf.

heeft voor de race wel vrije bandenkeuze. misschen valt er, mits een goede strategie, toch nog iets te rapen.

Geplaatst:
4 uren geleden, Monterey Jack zei:

Maar laat het weer liggen in Q2 :noparty: Was alle sessies sneller dan Alonso, tot het punt waar het om draaide. 

Met hoop bereik je nie veel.

Geplaatst:
1 uur terug, Frekkel zei:

Blijkbaar weer een 'probleem'.

https://m.gpupdate.net/nl/f1-nieuws/364786/vandoorne-twaalfde-ondanks-probleem-q3-was-mogelijk/

In de eerste ronde draaide hij nochtans wel mooi rond. Zijn laatste ronde in de tweede heeft hij zelf afgebroken.

Zijn strategie is elke race al een ramp dus vergeet het maar.

Quote

Stoffel Vandoorne presteerde al het hele weekend sterk in Monaco, maar het behalen van Q3 zat er weer net niet in. "Net voor de kwalificatie ontdekten we een probleem met de wagen, het potentieel voor Q3 was er zeker."

Vandoorne was in de trainingen vaak voor zijn McLaren-teamgenoot Fernando Alonso te vinden, maar in de kwalificatie liep het niet helemaal naar wens met een twaalfde plaats als resultaat. "Ik ben toch redelijk ontgoocheld, het was niet de ideale kwalificatie voor ons", reageert de Belg achteraf. "Het potentieel was er zeker om naar Q3 te gaan, maar jammer genoeg hebben we een probleem met de auto gevonden net voor de kwalificatie. Er was niet genoeg tijd om het te verhelpen, want de versnellingsbak had dan eraf gehaald moeten worden. We hebben de hele kwalificatie ermee moeten rijden. Ik denk dat het tempo dus niet zo slecht was."

Dat maakt het voor Vandoorne ook makkelijker om te aanvaarden dat het in het onderlinge kwalificatieduel nu al 6-0 voor Alonso staat. "Daar ben ik niet mee bezig. Het potentieel was er om hem vandaag voor te zijn. Jammer dat het probleem net voor de kwalificatie moet gebeuren. Soms heb je ook wat geluk nodig."

Vandoorne zal het dus andermaal met de strategie moeten doen, want op de twaalfde plek heeft hij een vrije bandenkeuze. Die is op dit circuit behoorlijk belangrijk. "Ik denk dat we een verschil kunnen maken met de strategie. We zitten niet in Q3, dus we moeten niet op de hypersofts starten. Dat is wellicht niet de beste raceband. Hopelijke kunnen we op een andere compound het verschil maken. Inhalen wordt sowieso heel moeilijk hier."

Jammer voor Max
Vandoorne heeft sympathie voor Max Verstappen, die door een crash in de derde training de kwalificatie moest uitzitten: "Ik maakte vorig jaar exact dezelfde fout op exact dezelfde plaats. Het is heel makkelijk om hier net de vangrail wat te raken en dan de muur in te gaan. Heel jammer voor hem. Het weekend zag er goed uit."

 

Geplaatst:

https://m.hln.be/sport/formule-1/onze-f1-watcher-hoort-opmerkelijke-uitspraak-van-ingenieur-van-die-nieuwe-voorvleugel-zijn-er-twee-exemplaren-de-ene-is-voor-alonso-de-andere-voor-alonso~ae6412c2/

Moet leuk zijn, teammaat van de diva. Alonso krijgt exclusief alle upgrades. Soms moet hij zijn qualy opofferen voor een tow. En hij krijgt de traagste strategie. En de pers zal wel hameren op het feit dat hij onder ligt.

Nu, intern weten ze ook wel hoe de verhoudingen liggen. En het zou me niet verwonderen dat andere teams ook weten hoe de vork in de steel zit. In dat opzicht denk ik dat hij volgend jaar ook wel een stoeltje heeft. Zeker nu blijkt dat hij met die Anna poept. 

  • Vind ik leuk 2
Geplaatst:

De race van Vandoorne is weer verkloot in de pit :noparty:

Geplaatst:

Strategie!

Geplaatst:

Als de top 3 op een 2-stopper staat mag Ricciardo het vergeten, hopelijk raakt hij zonder stoppen tot aan de finish. 

Geplaatst:
20 minutes ago, #166 said:

was vandoorne vertrokken op de ultrasofts?

Ja

Geplaatst:
28 minuten geleden, Monterey Jack zei:

Ja

dan snap ik totaal niet, waarom hij maar één ronde langer rondrijdt dan alonso op hypersofts. hülkenberg en verstappen rijden op dezelfde band veertig minuten langer.

Geplaatst:
3 minutes ago, #166 said:

dan snap ik totaal niet, waarom hij maar één ronde langer rondrijdt dan alonso op hypersofts. hülkenberg en verstappen rijden op dezelfde band veertig minuten langer.

Wie snapt McLaren wel als het over strategie gaat ? De enige reden die ik zag was om LeClerc die voordien gestopt was te passeren. 

Geplaatst:

Straf van Ricciardo maar eens te meer het bewijs dat Monaco in het huidige format totaal ongeschikt is om een Grand Prix op te houden.

  • Vind ik leuk 2
  • Thanks Friendly 1
Geplaatst:

De processie van Monte Carlo = twee uur achter elkaar blijven rijden en tussen eenderde en halfweg eens banden komen halen.

  • Vind ik leuk 1
Geplaatst:

Edoch is dat één van de GP's waar ik het meeste naar uitkijk. Heel dat sfeertje er rond vind ik wel leuk.

Geplaatst:

µzo, dat was een verspilling van tijd :D

Net gekeken, blij voor Ric, die man heeft dat echt goed gedaan. Voor de rest: pokke saai.

Geplaatst:

En dan weten dat voor de tunnel die bocht naar rechts er plannen waren om die naar links te laten draaien, gevolgd door een straight, hairpin naar rechts en nog eens een lange straight terug naar de tunnel.

Zou pakken beter zijn.

Geplaatst:
1 minute ago, TCT said:

En dan weten dat voor de tunnel die bocht naar rechts er plannen waren om die naar links te laten draaien, gevolgd door een straight, hairpin naar rechts en nog eens een lange straight terug naar de tunnel.

Zou pakken beter zijn.

Wel een stuk gevaarlijker, als je ziet hoe hard Leclerc er al af ging, of enkele jaren terug de crash van Perez. 

Anderzijds moet er wel iets gebeuren, want nu is het inderdaad ondraaglijk saai. Enkel regen brengt er nog wat spektakel, maar dat is ook al even geleden.

Geplaatst:

OMFG wat een doooodsaaie race. Alhoewel, race? Da's toch geen race meer. Da's een demo-processie aan verhoogd tempo en véél gedoe errond.

Ben beginnen kijken, na een tiental minuten voor de gein even 20 minuten doorgespoeld ... iedereen op dezelfde plaats ... half uurtje verder klikken, nog hetzelfde ... half uurtje verder klikken, nog hetzelfde ... okay en op het eind ... nog hetzelfde. Boeken toe.

De GP van Monaco mag voor mijn part geschrapt worden en vervangen door eentje op een circuit dat zich wél leent tot het racen met zo'n type auto.

  • Vind ik leuk 1

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Algemene Voorwaarden Gebruiksvoorwaarden | Privacybeleid